Delen
Bewaren

Bacha

Mindset & Trading Psychology Coach
nog geen reviews Tilburg

Over deze freelancer

Ik ben een zelfstandig trader en mindsetcoach met een achtergrond in gedragsverandering, content en tradingpsychologie.

Mijn kracht ligt in het helder maken van complexe dingen en mensen praktisch verder helpen — of dat nou in een Discordcommunity is, in 1-op-1 coaching, of via content.

Ik zoek opdrachten die ik flexibel vanuit huis kan uitvoeren, bij voorkeur als zzp’er. Denk aan:

  • Ondersteuning in (trading/coach)communities via Discord of Telegram
  • Mentale begeleiding van klanten (online, kort of langer traject)
  • Contentondersteuning (TikTok captions, X-posts, scripts, etc.)

Ik heb ervaring met coaching, content maken, Discordbeheer, en het bieden van mentale ondersteuning op een manier die nuchter en eerlijk is — zonder poespas.

✔️ Snel inzetbaar

✔️ 10-15 uur per week beschikbaar

✔️ Flexibel qua dagen en tijden

Interesse? Stuur me een bericht en we kijken of het klikt.


Opleiding


Werk & Ervaring

M
2024-07-01 — heden
Mindset & Trading Psychology Coach
The Mindset Trader

The Mindset Trader is mijn eigen praktijk waarin ik mensen begeleid bij mentale groei, gedragsverandering en het ontwikkelen van een sterkere mindset. Ik help met name traders die worstelen met emoties zoals angst, twijfel of overmoed — maar ook mensen die vastlopen in persoonlijke ontwikkeling of discipline. Ik geef 1-op-1 coaching, ontwikkel sessies en content (zoals podcasts, TikToks en X-posts), en bied ondersteuning via Discord. Alles wat ik doe is gericht op helderheid, nuchterheid en praktische verandering — geen zweverig gedoe, maar échte tools voor meer rust en richting.

D
2022-04-01 — heden
Discord community support
CB Trading Academy

Binnen de CB Trading Discord Community ben ik actief als trader en mentor. Ik bied mentale en technische ondersteuning aan leden, met een focus op het verbeteren van discipline, omgaan met emoties en het structureren van het eigen handelen. Ik beantwoord dagelijks vragen in de community, geef feedback op trades, deel inzichten via Q&A’s en begeleid leden ook mentaal bij het ontwikkelen van een duurzame tradersmindset. Daarnaast geef ik mijn eigen mindset cursus binnen de community en deel ik mijn persoonlijke aanpak en ervaringen als trader. Naast deze rol ben ik ook zelf actief als daytrader op de markt — wat ervoor zorgt dat mijn begeleiding altijd praktisch, actueel en vanuit ervaring is.

T
2008-12-01 — 2023-12-01
Teamleider/Begeleider/Coach in de zorgsector
Diverse zorginstellingen

Ik heb ruim 15 jaar gewerkt in de zorgsector in verschillende rollen, van begeleider tot coach en teamleider. In die periode heb ik honderden mensen ondersteund bij persoonlijke ontwikkeling, gedragsverandering, het opbouwen van structuur en het omgaan met mentale of emotionele uitdagingen. Daarnaast heb ik teams aangestuurd, begeleidingsplannen opgesteld en samengewerkt met verschillende disciplines. Deze jaren vormen de stevige basis onder mijn werk als zelfstandig mindsetcoach — waarin ik dezelfde principes nu toepas op een breder publiek, waaronder ook traders en ondernemers.


Certificeringen


Portfolio

€ 50 / uur
  • Locatie Tilburg
  • Categorie Coaching & Training
    Administratie & Support
  • Geverifieerd Email, Telefoon
  • Lid Sinds 22-06-2025