Delen
Bewaren

Freelance inkopers gezocht voor snelgroeiende internationale scale up

Deventer Geplaatst 01-08-2025 38x Bekeken

  • Categorie
    Sales
  • Status
    Open
  • Soort Budget
    In overleg
  • Hybride
    Deventer / remote
  • Start
    Per direct
  • Verwachte Duur
    In Overleg

Opdracht Omschrijving

Wij zijn een internationale sourcing scale-up met kantoren in Nederland en Hongkong. Wij verbinden Europese A-merken met de snelgroeiende vraag vanuit Aziatische markten – waaronder platforms zoals Coupang, TikTok Shop, duty-free kanalen en loyaltyprogramma’s.

Voor onze groeiende operatie zoeken wij freelance inkopers die ons tijdelijk of op parttime basis kunnen versterken bij het sourcen van Europese consumentenproducten.

Wat we zoeken:
  • Een inkoper met ervaring in B2B-handel, e-commerce of retail

  • Ervaring met internationale leveranciers en onderhandelingen

  • Affiniteit met A-merken in categorieën zoals cosmetica, babyverzorging, elektronica, food, FMCG

  • Beschikbaar op korte termijn en zelfstandig inzetbaar

  • Taal: Nederlands en/of Engels

Wat je gaat doen:
  • Actief zoeken en benaderen van Europese leveranciers of distributeurs

  • Onderhandelen over prijzen, volumes en voorwaarden

  • Beheren van inkooporders en contacten

  • Adviseren over inkoopstrategie en kansen voor parallelimport

Wat wij bieden:
  • Een samenwerking met veel ruimte voor eigen initiatief

  • Werken met een jong, internationaal team (NL + HK)

  • Flexibele invulling qua uren, taken en verantwoordelijkheden

  • Alle voorwaarden zijn bespreekbaar en onderhandelbaar – van vergoeding tot rolverdeling

Ben jij een inkoper die houdt van snelheid, internationale handel en zelfstandig werken? Reageer dan nu!

Reacties

Eymen

nog geen reviews
Amsterdam
€ 75,-

Ik help bedrijven bij het vinden van betrouwbare leveranciers, het ontwikkelen van private label producten en het optimaliseren van hun inkoopstrategie – met een focus op markten als Turkije, de Mediterrane regio, het Midden-Oosten en Azië, met bijzondere expertise in China. Mijn kernexpertise omvat: Product sourcing & leveranciersselectie Private label ontwikkeling Markttoetredingsstrategieën Strategische inkoop & contractonderhandeling Momenteel werk ik bij Microsoft als Solution Assessment Consultant, waar ik organisaties in de Benelux adviseer op het gebied van IT-security, cloudmigratie en sales enablement. Hoewel ik deze rol met plezier uitvoer, ligt mijn ware kracht in internationale sourcing en productontwikkeling. Via dit platform ben ik op zoek naar freelance opdrachten waarin ik bedrijven strategisch kan ondersteunen bij hun groei, positionering en operational excellence op internationale markten. 📍 Gebaseerd in Amsterdam | 🗣 Talen: Nederlands, Engels, Turks, Chinees📬 Beschikbaar voor projectmatige ondersteuning, adviestrajecten of sparringsessies rondom internationale inkoop.

Reageer op deze Opdracht

In overleg In overleg

Over de Opdrachtgever

purchase panda europe b.v.
Open opdrachten - 1
nog geen reviews

Deventer
Email Telefoon
3 dagen geleden