Content creator social media
-
CategorieMarketing & Communicatie
-
StatusOpen
-
Soort BudgetIn overleg
-
HybrideZoetermeer / remote
-
StartPer direct
-
Verwachte Duur6 Dagen
Opdracht Omschrijving
Hoi collega,
Ik ben op zoek naar iemand die me op korte termijn kan helpen met het verder ontwikkelen en beheren van content voor social media, LinkedIn, onze website (www.d*****.nl) en nieuwsbrieven.
Op 31 mei worden er filmopnames gemaakt voor het product Bodyfulness op het werk:
De filmmaker maakt hier in juni een video van ongeveer 2 minuten van. In juli volgt waarschijnlijk een soortgelijke video voor de training De Vrouwelijke Professional in Balans.
Wat zoek ik precies?
· Een vrouwelijke professionele content creator
Allereerst: het is superbelangrijk dat je affiniteit én ervaring hebt met (lichaamsgerichte) persoonlijke ontwikkeling. Als dit je niets zegt of je voelt er niks bij, dan is dit waarschijnlijk niet de juiste match (en dat is helemaal oké 😊).Maar… als je nu denkt: "Yes, dit snap ik helemaal!", lees dan vooral verder.
Wat ik nodig heb:
· Je weet wat werkt op social media, en bent op de hoogte van trends en veranderingen
· Je kunt goed schakelen in tone of voice per platform
· Je post regelmatig content van juni t/m september op de verschillende kanalen
· Je kunt korte video’s maken of editen uit bestaand materiaal
· Je zou het eventueel leuk vinden om zelf in een paar shots (2-3 seconden, geen tekst) te figureren
·
· Je bent enthousiast en kunt je goed inleven in dit soort werk en thema's
Voor de opmaak van foto's en DTP heb ik al iemand aan boord, dus daar hoef je je geen zorgen over te maken. Zij kan je ook ondersteunen waar nodig.
Ik kijk uit naar je reactie
Gevraagde Skills
Reacties

Maya
Creatieve Duizendpoot : Content Creator - Copywriting - Concept Design - expert in Content Creatie - Social Media - PR - Social Media - Coaching - HRM. Tools o.a.: Canva - Shopify - CapCut - Instagram - Tiktok - LinkedIn - Facebook Wanneer anderen of ik mezelf omschrijf, dan zijn woorden die vaak terugkomen; enthousiast, positief, sociaal, geduldig, ambitieus, loyaal, discreet, gestructureerd, luisteren, toegankelijk en inspirerend. Belangrijke waarden voor mij zijn vrijheid, creativiteit en authenticiteit. Dan sta ik in mijn kracht. Ik word blij wanneer ik anderen kan helpen, creatief bezig ben, aan het reizen ben en iets nieuws mag leren. In mijn vrije tijd sport ik graag, spreek ik af met vriendinnen en verken ik graag nieuwe culturen en landen. Samen tillen wij jouw merk of brand naar een hoger niveau. Review: "Maya werkt voor mij als VA en Content Creator en ik vind het heel fijn hoe ze te werk gaat. Ze straalt veel rust uit en reageert altijd heel snel. Daarnaast werkt het goed voor mij dat ze snel beschikbaar en goed bereikbaar is. Ze heeft naast de wekelijkse Instagram posts ook Ebooks gemaakt, waar ik heel blij mee ben." - Anouk eigenaar CreaNova

Marjo
Hi! Ik ben Marjo – een ervaren freelance marketeer en communicatieadviseur met een voorliefde voor heldere taal, slimme strategieën en content die raakt. Ik help bedrijven en organisaties hun boodschap scherp te krijgen en effectief over te brengen. Wat ik doe Ik werk aan uiteenlopende projecten binnen marketing en communicatie, zowel strategisch als uitvoerend. Denk aan: Het schrijven van (SEO-) teksten voor websites, nieuwsbrieven, blogs en social media Het opzetten en uitvoeren van (online) campagnes Het ontwikkelen van contentstrategieën en tone of voice Het aansturen van creatieve teams of externe bureaus Het bewaken van consistente communicatie, intern én extern Het maken van Wordpress-websites en het onderhouden hiervan Het onder- en bijhouden van social media kanalen Ik ben snel ingewerkt, denk actief mee en werk zelfstandig, met oog voor detail én gevoel voor planning. Of het nu gaat om tijdelijke ondersteuning of een specifiek project: ik help je graag. Waarom ik? - Snel schakelen, scherp meedenken- Sterk in taal, tone of voice en doelgroepgericht schrijven- Praktisch, betrouwbaar en prettig om mee samen te werken- Zowel strategisch als hands-on inzetbaar Op zoek naar versterking op het gebied van marketing of communicatie? Laat het weten. Ik denk graag met je mee.
Reageer op deze Opdracht
Over de Opdrachtgever
