Delen
Bewaren

Aaron

HR Manager | Project Manager | HRIS | M&A
nog geen reviews Amsterdam

Over deze freelancer

Ik ben Aaron; operator, bouwer, en iemand die energie krijgt van de chaos die komt kijken bij het opzetten van iets nieuws.

Of het nou gaat om een entiteit oprichten, een PMO inrichten, HR-processen van de grond af bouwen of een team door een integratie loodsen ik rol mijn mouwen op en ga aan de slag. Geen ellenlange analyses, gewoon doen.

Mijn achtergrond: 9+ jaar bij PE-backed scale-ups en Deloitte. Bij FLYR heb ik de Nederlandse BV opgezet, een PMO gebouwd over 650+ mensen in 15+ landen en drie overnames begeleid. Ik weet hoe het voelt als alles tegelijk moet en er geen playbook is en daar ben ik op mijn best.

Beschikbaar voor parttime interim opdrachten in operations, people ops of programme management. Direct inzetbaar, korte lijnen, geen gedoe.

Zullen we kennismaken?


Opleiding


Werk & Ervaring


Certificeringen


Portfolio


Reviews

nog geen reviews
5 Sterren
0%
4 Sterren
0%
3 Sterren
0%
2 Sterren
0%
1 Sterren
0%

€ 75 / uur
  • Locatie Amsterdam
  • Categorie HRM
    Management & Consulting
  • Geverifieerd ongeverifieerd
  • Lid Sinds 09-04-2026