Over deze freelancer
Hi! Ik ben een CRO specialist met een sterke achtergrond in UX en design en fotografie, gericht op het creëren van datagedreven ervaringen die écht converteren. Ik help organisaties om gebruikersgedrag te vertalen naar concrete verbeteringen en groei.
Mijn kracht ligt in het optimaliseren van digitale journeys via A/B testing, UX verbeteringen en continue experimentatie. Ik combineer een scherp oog voor design met kennis van gebruikerspsychologie en data, zodat elke keuze niet alleen mooi is, maar ook werkt.
Of het nu gaat om het verhogen van conversie, het verbeteren van user flows of het vertalen van inzichten naar sterke designs, ik help je graag om je digitale performance naar een hoger niveau te tillen.Voor mijn volledige werkervaring bekijk ook even mijn linkedin pagina.
Opleiding
Werk & Ervaring
Bij Jumbo verzamel en analyseer ik klantfeedback, zowel digitaal als face-to-face. Deze inzichten gebruik ik om de customer journey te verbeteren en onderbouwde beslissingen te nemen. Daarnaast werk ik samen met data-analisten om dieper inzicht te krijgen in klantgedrag. Door middel van kwalitatief en kwantitatief onderzoek zorg ik voor een goed gevulde knowledge base die toegankelijk is voor de hele organisatie. Samen met product owners en UX-designers beheer ik de experimenteer backlog, waarin we continu op zoek gaan naar nieuwe optimalisatiekansen. Ik stel hypotheses op, voer experimenten uit en deel de resultaten met stakeholders. Ons doel is altijd het verbeteren van zowel de bedrijfsresultaten als de klantbeleving.
Als UX-designer maak ik deel uit van de Jumbo Tech Campus, een development organisatie met meer dan 300 IT-professionals. Binnen deze campus werk ik in multidisciplinaire, autonome scrumteams, waar we constant experimenteren met nieuwe technologieën en methodieken. Ik ben gespecialiseerd in UX-design en neem de leiding over het designproces, vanaf de onderzoeksfase tot aan het daadwerkelijke ontwerp en de validatie. Als UX-designer ben ik lid van twee van onze scrumteams en werk ik samen met mijn team aan de ontwikkeling van onze digitale producten. Mijn belangrijkste vaardigheden liggen op het gebied van CRO, gebruiksvriendelijkheid en visueel ontwerp. Daarbij maak ik gebruik van zowel kwantitatieve als kwalitatieve data om de best mogelijke ervaring voor onze klanten te creëren.
Ik versterk het Digital team binnen de afdeling Commerce & Digital (C&D) van Essent Zakelijk. Ons Digital team bestaat uit 9 experts op het gebied van digitale strategie, conversie, content en webmanagement. We onderscheiden ons door onze gedrevenheid en creativiteit in online marketing en digitale profilering. Onze uitdaging is om het online kanaal te optimaliseren en processen te digitaliseren in lijn met onze strategie. Samen met dit team voer ik onderzoeken uit onder prospects en klanten van Essent, gebruikmakend van de design sprint methode. Ik zet ideeën om in prototypes, wireframes en overtuigende presentaties. Op deze manier draag ik bij aan diverse nieuwe initiatieven binnen Essent Zakelijk.
Certificeringen
Portfolio
Reviews
-
Locatie Groesbeek
-
Categorie Design & CreativeMarketing & Communicatie
-
Geverifieerd Email, Telefoon
-
Lid Sinds 20-03-2026