Delen
Bewaren

Démi

Illustrator & 2D Animator
nog geen reviews Bussum

Over deze freelancer

Hoi! Ik ben Démi Mathot, illustrator en 2D animator. In mijn werk streef ik naar een originele stijl met de flexibiliteit om me aan te passen aan de wensen van elk project. Ik maak gebruik van de Adobe Creative Suite en heb de hbo-opleiding Image and Media Technology aan de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht succesvol afgerond.


Opleiding

I
2019 — 2023
Image and Media Technology
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht


Werk & Ervaring

B
21-04-2025 — 06-10-2025
Boekillustratie De Veldslagen van Nekram
Schrijfster Monique Uithuisje

De Veldslagen van Nekram is een gepubliceerd boek. Ik heb hiervoor de illustraties op de kaft en in het binnenwerk gemaakt in Photoshop, en de opmaak van het boek gedaan in InDesign.

2
11-11-2024 — 18-03-2025
2D uitleg animatie video Cirkelwerking
School van Vrede, Almere

Basisschool De School van Vrede gebruikt een speciale methode voor communicatie en reflectie; De Cirkelwerking van Vrede. Ik mocht deze methode uitleggen in de vorm van een 2D animatie video, te vertonen op beurzen en de website. De video bestaat uit motion graphics en frame-by-frame elementen, met als doel de informatie op een duidelijke en vrolijke manier te vertellen. Het animeren en editen heb ik gedaan in de Adobe Creative Suite.


Certificeringen


Portfolio


Reviews

nog geen reviews
5 Sterren
0%
4 Sterren
0%
3 Sterren
0%
2 Sterren
0%
1 Sterren
0%

€ 40 / uur
  • Locatie Bussum
  • Categorie Design & Creative
  • Geverifieerd Email
  • Lid Sinds 20-01-2026