Delen
Bewaren

Ester

Virtual Assistant
nog geen reviews Leiden

Over deze freelancer

Als Virtual Assistant (VA) bied ik professionele secretariële en administratieve ondersteuning op afstand aan ZZP’ ers en bedrijven. Met mijn organisatorische vaardigheden en mijn ervaring met ondersteunende tools kan ik je veel tijdrovend werk uit handen nemen.

Ik ben er om je te helpen je tijd beter te beheren en je werkprocessen te optimaliseren, zodat jij je kunt concentreren op de zaken die voor jou het belangrijkst zijn in je onderneming. De diensten van Ester zonder H kun je al afnemen vanaf 4 uur per maand.

 

Tijdrovende administratieve randzaken neem ik van je over. Denk hierbij aan mailbox- en agendabeheer, het plannen van afspraken of spreekuren, het posten op sociale media, het versturen van nieuwsbrieven of andere bedrijfsspecifieke repeterende administratieve handelingen. Daarnaast kan ik meedenken over het structureren van werkzaamheden of het stroomlijnen van bestaande processen. Ik ben net als jij een zelfstandige professional en dus ook een mogelijke sparringpartner.

Alles wat ik je uit handen kan nemen is gericht op wat jou tijdswinst oplevert. Zodat jij je kunt focussen op de kerntaken van jouw onderneming. Of om juist meer privétijd te hebben.

De afgelopen 25 jaar heb ik als support professional in verschillende organisaties ervaring opgedaan; van bouwbedrijf tot zorg- en welzijnsorganisatie en de laatste jaren in de culturele sector en wetenschappelijk onderzoeksinstituut. Ik heb bestuurders en directeuren ondersteund en ik ben afdelingshoofd geweest van directiesecretariaten en recepties.

Ik heb veel kantoren van binnen gezien, altijd prettig samengewerkt met collega’s en dat met heel veel plezier in loondienst. Tegenwoordig ben ik in te huren door bedrijven, ZZP’ ers en andere zelfstandige ondernemers. Zij kunnen een beroep doen op mijn ruime ervaring als professional, zodat zij zich kunnen focussen op waar hun onderneming echt om draait. Maar ook bedrijven en organisaties kan ik – al dan niet tijdelijk – bijstaan in een ondersteunende rol. Dat scheelt wellicht die extra medewerker vast in dienst en geeft het bedrijf of organisatie betrouwbare en flexibele ondersteuning op de momenten dat het echt nodig is.


Opleiding


Werk & Ervaring

E
17-02-2025 — heden
Eigenaar
Ester zonder h

Zelfstandig ondernemer als Virtual Assistant

C
18-09-2018 — 01-01-2026
Coördinator directiesecretariaat / Directiesecretaresse
Naturalis Biodiversity Center

Secretaresse van de Algemeen Directeur en de Sectordirecteur Museum. Daarnaast aansturing en leidinggeven aan 3 andere collega's op het directiesecretariaat.

H
18-02-2006 — 01-09-2018
Hoofd Secretariaat / Directiesecretaresse
Zorgbelang Zuid-Holland

Ondersteunen van de Directeur, de RvT en de Ledenraad. Daarnaast leidinggeven aan 4 andere secretaresses en 2 receptiemedewerkers, samen de afdeling secretariaat.


Certificeringen


Portfolio


Reviews

nog geen reviews
5 Sterren
0%
4 Sterren
0%
3 Sterren
0%
2 Sterren
0%
1 Sterren
0%

€ 55 / uur
  • Locatie Leiden
  • Categorie Administratie & Support
  • Geverifieerd Email
  • Lid Sinds 18-02-2026

Mijn Skills