Delen
Bewaren

Ilona

Virtual Assistant/Appointment Setter
nog geen reviews Maastricht

Over deze freelancer

Het klinkt héél sexy jezelf Virtual Assistant te noemen maar een groot deel van de werkende bevolking kan er zich weinig bij voorstellen.

Als Virtual Assistant cq Regelmiep ondersteun ik ondernemers op afstand bij bijna alles waar je als ondernemer geen tijd voor hebt of wilt maken. Denk hierbij aan het klaarzetten en maken van je Social Media posts, video's bewerken en posten, emails maken en versturen, telefoontjes plegen, het maken en versturen van je nieuwsbrieven,  het vullen en bijhouden van je CRM systeem, de aanmeldingen van je evenement beheren, bloemen bestellen en noem maar op. Door het inzetten van een Virtual Assistant heb jij meer tijd om je te richten op de dingen waar jij goed in bent en waar jij je volledige uurtarief kunt rekenen. Een Personal Assistant op Maat.

Denk jij dat dit ook iets voor jouw zou zijn, zodat jij je 100% kan geven voor je bedrijf? Laten we dan eens een "virtueel kopje koffie" doen.

🍀❤🍀


Opleiding


Werk & Ervaring

A
2012-07-12 — 2024-07-12
Accountmanager
Document House

Het genereren van leads door zowel koud als warme calls

P
2016-07-12 — 2020-07-12
Projectmanager
Stichting MV

Het plaatsen van zorg bussen bij zorginstellingen dmv sponsoring van bedrijven


Certificeringen


Portfolio

€ 45 / uur
  • Locatie Maastricht
  • Categorie Administratie & Support
    Sales
  • Geverifieerd ongeverifieerd
  • Lid Sinds 12-07-2025