Over deze freelancer
Ik heb een achtergrond als HR Directeur binnen de FMCG. Hierbij heb ik zowel gewerkt binnen grote corporate organisaties als familiebedrijven. Tijdens mijn carriere heb ik bestuurlijke ervaring opgedaan in onder andere organisatie design, transformatie, cultuurverandering, team management en sociale relaties. Wat mij typeert in mijn rol als business partner is het breder kijken dan enkel het HR domein waarbij ik het business en medewerkers belang altijd voorop stel.
Momenteel ben ik actief als zelfstandig HR en Business consultant waarbij ik verschillende organisaties begeleidt in organisatie verandertrajecten. Dit kan zowel gaan om optimalisatie van de HR afdeling, grote HR veranderingstrajecten, Cultuurverandering programma, leiderschapsontwikkeling als visie & strategie vorming.
Opleiding
Werk & Ervaring
Als Senior HR consultant help ik verschillende organisaties bij complexe HR, organisatietransformatie en leiderschapsvraagstukken. Een aantal voorbeelden zijn: Harmonisatie en modernisatie van arbeidsvoorwaarden na overnames. Organisatie wijziging begeleiding waarbij nieuwe commerciële structuur is neergezet. Begeleiden van het Leiderschapsteam van een scale up die onderdeel zijn geworden van grote corporate.
Keune is een familiebedrijf dat al meer dan 100 jaar trouw is aan de kapper. Onderdeel van de directie en verantwoordelijk voor gehele HR organisatie. Resultaten: Opzetten van heel nieuw HR team Optimaliseren van HR systemen en processen (digitalisering en self service) Herontwerpen van beleidsstukken en arbeidsvoorwaarden. Opzetten en implementeren van HR instrumentarium: beoordelingssystematiek, talent management, medewerker tevredenheidsonderzoek.
Verantwoordelijk voor HR van de Supply Chain organisatie van de Benelux. Manager van een HR team van 13 HR professionals. Resultaten: Opnieuw opzetten van het HR team waarbij zowel wijzigingen op structuur als personen zijn doorgevoerd. Begeleiden van de transformatie naar een ander organisatiemodel op het gebied van governance, cultuur en gedragingen. Herstructurering van de Nederlandse organisatie waarbij alle activiteiten onder een centraal management team komen en er significante besparingen zijn gerealiseerd. Harmoniseren en verbeteren van 4 pensioenregelingen na consultatie en onderhandelingen met Ondernemingsraden en Vakbond.
Lid van de Directie van Koninklijke Verkade NV en eindverantwoordelijke voor HR. Aansturen van het HR team. Verantwoordelijk voor het opzetten en implementeren van de HR strategie (Opleidingen & ontwikkeling, compensation & benefits, sociale relaties met OR en vakbonden, leiderschap, cultuur en reward). De functie is in 2017 uitgebreid met de verantwoordelijkheid voor de Supply Chain organisatie voor Europa. Resultaten: Grote herstructurering van de fabrieksorganisatie om de kostenstructuur te verbeteren. CAO onderhandelingen voor Zoetwaren branche. Opzetten van Europese Supply Chain organisatie. Cultuurprogramma opgezet en geïmplementeerd. Performance management cultuur gerealiseerd. Leiderschapsprogramma opgezet en geïmplementeerd.
Certificeringen
Portfolio
-
Locatie Amsterdam
-
Categorie HRMManagement & Consulting
-
Geverifieerd Email
-
Lid Sinds 09-05-2025