Delen
Bewaren

Jeffrey

Product engineer
nog geen reviews Steenbergen

Over deze freelancer

Met inmiddels 8+ jaar ervaring heb ik gewerkt aan SaaS-producten, API's en bedrijfssoftware. Ik ga graag uitdagingen aan en bedenk oplossingen voor problemen die onoplosbaar leken. Ik ben het type developer die 's avonds gewoon doorgaat als de oplossing ineens te binnen schiet.

Ik vind het geweldig om toffe dingen te bouwen, ongeacht de programmeertaal. Met een echte 'Get Shit Done'-mentaliteit pak ik alles aan.

 

Technologie:

• PHP met Laravel of Symfony

• Livewire en Alpine.js

• Tailwind CSS

• Javascript met Vue.js

• Git: GitHub, GitLab of Bitbucket

• Deployments met pipelines (CI/CD)

• Docker en Docker Swarm

• Linux: Ubuntu, Debian en CentOS

• MySQL, MariaDB en PostgreSQL


Opleiding


Werk & Ervaring

P
15-01-2026 — heden
Product engineer
Noteler

Bij Noteler ben ik technisch eindverantwoordelijk voor de gehele applicatie en servers. Ik werk hier uiteenlopende projecten van API koppelingen met een slim mapping systeem tot aan een volledig nieuw UI design maken en implementeren. Ik werk hier met Php, Laravel, Filament en Vue.js.

S
10-02-2025 — heden
Software developer
Heerlijk.nl

Bij Heerlijk.nl werk ik met Php, Laravel en react.js. Ik heb hier bugs opgelost in de resct.js applicatie en nieuwe API koppelingen gerealiseerd.

S
16-10-2023 — 15-12-2025
Software developer
Valicare

Bij Valicare heb ik gewerkt aan verschillende microservices in een Kubernetes cluster. Ik werkte met Php, Laravel en vue.js. Hier werkte ik aan ID checks. IBAN checks en portalen.


Certificeringen


Portfolio


Reviews

nog geen reviews
5 Sterren
0%
4 Sterren
0%
3 Sterren
0%
2 Sterren
0%
1 Sterren
0%

€ 80 / uur
  • Locatie Steenbergen
  • Categorie Development & IT
    Management & Consulting
  • Geverifieerd ongeverifieerd
  • Lid Sinds 09-05-2026