Delen
Bewaren

Marloes

Performance Marketeer
nog geen reviews Ede

Over deze freelancer

Hoi, ik ben Marloes.

Ik werk al ruim 10 jaar in performance marketing. Begonnen voordat "growth hacker" een functietitel was.

Mijn achtergrond is anders dan die van de meeste marketeers. Ik heb een bachelor in Marketing en een master in Business Information Management, met focus op data science en AI. Ik heb bij Google gewerkt, diverse marketingbureaus en ook de klantzijde meegemaakt bij o.a. The Body Shop. Die combinatie betekent dat ik tegelijk de techniek snap én weet hoe campagnes commercieel moeten draaien.

Mijn belangrijkste taak: tracking. Klinkt saai, maar zonder schone data optimaliseer je op aannames. Daarom begint elke opdracht bij mij met de meting. 

De campagnes komen daarna, waarbij ik gebruik maak van 'customer-centric' strategieën, oftewel gericht op je eindklant en hun daadwerkelijke koop- en zoekgedrag.


Opleiding

B
2021 — 2022
Business information management
Erasmus University Rotterdam

C
2012 — 2016
Commerciële Economie
Hogeschool Utrecht


Werk & Ervaring

E
01-10-2024 — heden
Eigenaas
Coby Agency

Eigenaar van Coby Agency, een performance marketingbureau gespecialiseerd in Tracking, Advertising, SEO en Automation.


Certificeringen

G
2026
Google Ads

P
2026
Profit Metrics

S
2024
Scrum master


Portfolio


Reviews

nog geen reviews
5 Sterren
0%
4 Sterren
0%
3 Sterren
0%
2 Sterren
0%
1 Sterren
0%

€ 95 / uur
  • Locatie Ede
  • Categorie Marketing & Communicatie
    Development & IT
  • Geverifieerd Email
  • Lid Sinds 20-05-2026