Over deze freelancer
Hoi! Ik ben Quinty!
Ik help ondernemers aan meer klanten, aanvragen en omzet met marketing die inspeelt op hoe mensen daadwerkelijk beslissingen nemen.De meeste bedrijven hebben geen zichtbaarheidsprobleem. Ze hebben een conversieprobleem.Als online growth strategist combineer ik marketing, consumentengedrag en psychologie om systemen te bouwen die niet alleen aandacht trekken, maar ook vertrouwen opbouwen en klanten opleveren.Van positionering en content tot advertenties, funnels en e-mailmarketing: alles moet samenwerken om van zichtbaarheid daadwerkelijke groei te maken.Alles 100% remote, zodat jij je kunt focussen op ondernemen terwijl ik werk aan het systeem daarachter.Mijn droom? Werken vanuit mijn camper 🚐 terwijl ik bedrijven help groeien met slimme marketing, sterke systemen en resultaten die meetbaar zijn.
Opleiding
Werk & Ervaring
Als organisch marketeer zorg ik ervoor dat Dokter Tamara online aanwezig is door middel van content posten, reageren, liken, engagement hooghouden, emailmarketing en alles wat erbij komt kijken.
Mijn eigen bedrijf, Da's Pas Passie waar ik voor verschillende klanten al bijzondere resultaten heb behaald! Weten wat ik precies doe? Leuk! Neem gerust een kijkje op mijn website: www.daspaspassie.nl.
Certificeringen
Portfolio
Reviews
-
Locatie Breda
-
Categorie Marketing & CommunicatieAdministratie & Support
-
Geverifieerd ongeverifieerd
-
Lid Sinds 15-06-2026