Delen
Bewaren

Sandra

Marketingmanager
nog geen reviews Helmond

Over deze freelancer

Ik ben Sandra, aangenaam! Ik combineer de frisse energie van een freelancer met de jarenlange ervaring als marketingmanager en communicatiespecialist.

Ik ben jouw creatieve partner in crime. Eentje die bruist van enthousiasme. Haar mouw schudt voor gebruik. Op volle toeren schakelt. Orde in de chaos schept. Denkt én doet. En jouw rechterhand is op het vlak van marketing en communicatie. Mijn kracht schuilt in mijn veelzijdigheid en creatieve brein. Mijn snelheid zit in het rap kunnen denken en schakelen en vol gas voor iets gaan. Mijn persoonlijkheid laat zich het best omschrijven als een Brabants schaap met vijf poten dat werkt als een paard. In bezit van een scherpe tong. Oog voor detail. Hart voor de mens. Een neus voor pakkende teksten en beelden. Energie voor twee. Eentje die zeldzaam in haar soort is. Maar uniek eenmaal gevonden. 

Ik ben inzetbaar als marketingmanager of communicatiespecialist. Voor een kleine klus of omvangrijk project. Wanneer het jou uitkomt.

Meedenken én meedoen. Op het vlak van marketing, communicatie, grafisch design, branding, social media en tekstschrijven. Ik kan je op vele vlakken de helpende hand bieden! Mijn website geeft je een impressie van wie ik ben en wat ik voor je kan betekenen: www.sandravandemortel.nl. 

Wanneer mag ik met jou kennismaken?


Opleiding

C
2009 — 2014
Communications & Multimedia Design
LOI Hogeschool

I
1998 — 2002
International Business & Languages
Avans Hogeschool Den Bosch


Werk & Ervaring


Certificeringen


Portfolio


Reviews

nog geen reviews
5 Sterren
0%
4 Sterren
0%
3 Sterren
0%
2 Sterren
0%
1 Sterren
0%

€ 105 / uur
  • Locatie Helmond
  • Categorie Marketing & Communicatie
    Tekst & Vertaling
  • Geverifieerd Email
  • Lid Sinds 03-12-2025