Over deze freelancer
Tarek hier! Een multidisciplinaire creatieveling met een scherp oog voor design en een diepe liefde voor het bouwen van zielvolle, strategische merken.
Ik help bedrijven opvallen en verbinden met sterke branding, content en WordPress no-code websites. Of je nu iets nieuws lanceert of iets wat al bestaat naar een hoger plan tilt, ik breng helderheid, creativiteit en richting in elke stap van het proces.
Via mijn bureau Noorish heb ik samengewerkt met oprichters, modelabels en lifestylemerken om abstracte ideeën om te zetten in echte, krachtige ervaringen – online en offline.
Wat ik doe:• Merkstrategie & Identiteitsontwerp: Van merkfundamenten tot logo's, kleursystemen, typografie en storytelling – ik help het totaalplaatje vorm te geven.• WordPress No-Code Ontwikkeling: Ik ontwerp en bouw strakke, responsieve websites met tools zoals Blocksy – snel, functioneel en volledig afgestemd op jouw merk.• Creatieve Directie: Ik leid de visuele storytelling voor content, campagnes en designsystemen. Ik denk groot en zorg ervoor dat het persoonlijk aanvoelt. • Contentcreatie: Heb je visuals nodig die bij jouw stijl passen? Ik maak en bewerk ook foto's en video's voor lanceringscampagnes, lookbooks en productverhalen.
Laten we jouw merk tot leven brengen – met intentie, emotie en een digitale aanwezigheid die echt werkt.
Opleiding
Werk & Ervaring
Certificeringen
Portfolio
Noorish – Commercial / Brand Video
Website voor de Soedanese Vereniging Utrecht (Community | Webdesign | Contentstrategie)
Noorish Agency website
Fashion Ecom website
Reviews
-
Locatie Amsterdam
-
Categorie Development & ITDesign & Creative
-
Geverifieerd Email, Telefoon
-
Lid Sinds 12-11-2025