Delen
Bewaren

B2B sales specialist (HR ervaring)

Remote 21x Bekeken

  • Categorie
    Sales
  • Status
    Open
  • Soort Budget
    In overleg
  • Locatie
    Remote
  • Start
    Per direct
  • Verwachte Duur
    In Overleg

Opdracht Omschrijving

Voor onze arbodienstverlening zijn wij op zoek naar een ervaren B2B salesprofessional / afspraakplanner die ons ondersteunt bij het benaderen van potentiële klanten en het inplannen van kwalitatieve kennismakingsafspraken.

Wij ondersteunen werkgevers op het gebied van arbodienstverlening, verzuimbegeleiding en duurzame inzetbaarheid. In onze dienstverlening staan persoonlijk contact, korte lijnen en bereikbaarheid centraal. Diezelfde benadering zoeken we ook in onze commerciële contacten.

Wat ga je doen?

Je benadert organisaties en legt contact met relevante beslissers, zoals HR-managers, HR-adviseurs, verzuimprofessionals en directie.

Het doel is niet om onze dienstverlening telefonisch te “verkopen”, maar om op een prettige en professionele manier het gesprek te openen, interesse te peilen en kwalitatieve kennismakingsafspraken in te plannen voor De Arbo Artsen.

Daarbij vinden we het belangrijk dat je je eerst goed verdiept in onze organisatie en dienstverlening. Je moet kunnen begrijpen waar werkgevers tegenaan lopen op het gebied van verzuim en arbodienstverlening en daar op een natuurlijke manier het gesprek over kunnen voeren.

Wie zoeken wij?

We zoeken iemand die:

  • ervaring heeft met B2B sales, leadgeneratie en/of afspraakplanning;
  • bij voorkeur kennis of ervaring heeft binnen HR, verzuim, arbodienstverlening of zakelijke HR-dienstverlening;
  • gemakkelijk contact legt met HR-professionals en beslissers;
  • warm, professioneel en toegankelijk communiceert;
  • goed kan luisteren en doorvragen;
  • niet werkt vanuit standaard verkoopscripts of een harde salesbenadering;
  • zich echt wil verdiepen in onze dienstverlening en onze manier van werken;
  • zelfstandig prospects kan benaderen en opvolgen;
  • gericht is op kwaliteit van afspraken, niet alleen op aantallen.

Wat vinden wij belangrijk?

Onze dienstverlening is persoonlijk en laagdrempelig. We zoeken daarom nadrukkelijk geen harde verkoper die zo veel mogelijk calls wil maken of met standaard salespraatjes werkt.

We zoeken iemand die namens onze organisatie kan communiceren alsof hij/zij onderdeel is van onze organisatie: persoonlijk, deskundig, betrokken en met korte lijnen.

Een potentiële klant moet na het eerste contact vooral het gevoel hebben: “Hier wil ik wel eens mee kennismaken.”

Doel van de opdracht

Het structureel genereren en inplannen van relevante B2B kennismakingsafspraken met organisaties die mogelijk behoefte hebben aan arbodienstverlening en/of ondersteuning rondom verzuim.

Heb jij ervaring binnen B2B sales én affiniteit met HR/verzuim, en past een persoonlijke manier van acquisitie bij jou? Dan komen we graag met je in contact.

Vertel ons in je reactie vooral:

  • welke ervaring je hebt met B2B afspraakplanning;
  • of je eerder binnen HR, verzuim of arbodienstverlening hebt gewerkt;
  • hoe jij potentiële klanten benadert;
  • en hoe je ervoor zorgt dat een acquisitiegesprek niet als een standaard salescall voelt.

 

Tarief is in overleg. Bij succes kan dit een structurele samenwerking worden. We kunnen hier afspraken over maken.

Reacties

Nog geen reacties

Reageer als eerste op deze Opdracht

In overleg In overleg

Over de Opdrachtgever

swmPKUG
Open opdrachten - 1
nog geen reviews

Amsterdam
ongeverifieerd
58 min geleden