Delen
Bewaren

3D CAD Design & Reverse Engineering

Amsterdam 36x Bekeken

  • Categorie
    Design & Creative
  • Status
    Open
  • Soort Budget
    In overleg
  • Hybride
    Amsterdam / remote
  • Start
    Per direct
  • Verwachte Duur
    1 Dag

Opdracht Omschrijving

wij zijn op zoek naar een deskundige 3D-ontwerper/CAD-tekenaar die ons kan helpen een bestaand referentiemodel van een wijn-schenktuit en afsluitdop te vertalen naar een productie-klaar ontwerp.

De Opdracht:

We hebben een fysiek product in handen dat als basis dient voor de afmetingen en functionaliteit. Jouw taak is om:

1. Reverse Engineering: Het fysieke model nauwkeurig om te zetten naar een technisch 3D-model (CAD).

2. Branding Integratie: Ons logo subtiel en technisch haalbaar te verwerken in de kraag van het product (in reliëf of gravure).

3. Productie-advies: Adviseren over de wanddikte en details met het oog op spuitgieten (siliconen/TPE).

4. Deliverables: Een .STEP en .STL bestand aanleveren die geschikt zijn voor zowel 3D-printing (prototyping) als de uiteindelijke matrijsproductie.

Wat wij zoeken:

• Ervaring met SolidWorks, Fusion 360 of Rhino.

• Kennis van Design for Manufacturing (DfM), specifiek voor flexibele materialen.

• Iemand die nauwkeurig kan werken en meedenkt over de esthetiek van de branding op het product.

Beschikbaarheid:

We willen op korte termijn een eerste prototype laten 3D-printen

Gevraagde Skills

Reacties

Dila

5.0 (1 review)
Utrecht
€ 65,-

Als veelzijdig ontwerper ben ik gespecialiseerd in animatie en 3D-visualisatie, evenals in interieur- en productontwerp. Tijdens mijn loopbaan heb ik niet alleen interieurprojecten gerealiseerd, maar ook projecten in verschillende ontwerpdisciplines uitgevoerd. Deze ervaring stelt mij in staat om snel aan te passen aan uiteenlopende designuitdagingen en creatieve, op maat gemaakte oplossingen te bieden. Vloeiend in het Engels en Turks, en Nederlands (Mijn Nederlandse spreekniveau is nog wat lager.) kan ik effectief communiceren met klanten uit diverse culturele achtergronden, waardoor samenwerking soepel en efficiënt verloopt. Creativiteit en originaliteit vormen het hart van mijn ontwerpvisie. Elk project krijgt een unieke identiteit die de visie en wensen van mijn klanten weerspiegelt. Of het nu gaat om een gedetailleerd interieurontwerp, een indrukwekkende 3D-animatie of een ander creatief project, ik werk altijd met dezelfde passie, toewijding en oog voor detail.

Jarvin

5.0 (1 review)
Utrecht
€ 75,-

Ik ben Jarvin, en bouw graag mee aan jouw technologie. Van prototype tot volledig geimplementeerde oplossing. Mechanical/Software Engineer met ervaring met CAD-tekenen/CAD-data en trainen en implementatie van verschillende soorten AI modellen.   Ervaring met: -Ervaring met diverse CAD-systemen (Solidworks, Autodesk Inventor, Zw3D) -Segmentatie en classificatie van 3d scans/pointclouds met PointNet++ -Herkennen van objecten en afwijkingen in afbeeldingen met YOLO -Embedded software en elektronica ontwikkeling in C++/Arduino/ESP32

Chris

nog geen reviews
Beuningen
€ 50,-

Mijn naam is Chris van de Kam Ik heb mijn eigen 3dprintservice waar ik zowel FDM alsmede SLA printers heb om u mee te helpen. Naast mijn dagelijkse werk als  siliconenmatrijzen ontwerper(solidworks) doe ik ook freelancewerk Solidworks is een zeer uit de hand gelopen hobby van me en ik ontwerp graag in overleg allerlei dingen. (ik heb een eigen licentie en kan bestanden aanleveren in het door u gewenste formaat STL/STP/SLDPRT/DXF etc.) Ik ben niet werktuigbouwkundige opgeleid maar ik heb jaren ervaring als constructiebankwerker/technische dienst. Mijn eigen bedrijf opgericht in 2020 (3dontwerpen /3Dprint service) en dit doe ik naast mijn werk als matrijzen ontwerper.Ik ga graag een uitdaging aan en ik probeer altijd zoveel mogelijk mee te denken met de wensen van mijn klanten. In overleg is veel mogelijk, Ik doe dit freelancewerk naast mijn normale baan en vaak doe ik dit in de avonden/weekend. Met vriendendelijke groet Chris 

Lucas

nog geen reviews
Arnhem
-

Reageer op deze Opdracht

In overleg In overleg

Over de Opdrachtgever

WEP38
Open opdrachten - 1
nog geen reviews

Utrecht
Email
3 uur geleden