Sales en Marketing Specialist voor groei zaak
-
CategorieMarketing & Communicatie
-
StatusOpen
-
Soort BudgetIn overleg
-
Op locatieDen-Haag-Centrum
-
Start17-09-2025
-
Verwachte DuurIn Overleg
Opdracht Omschrijving
Marketing specialist gezocht voor Italiaans dessertconcept
Wij zijn een Italiaans dessertconcept met een sfeervolle winkel in het centrum van Den Haag. Naast onze ambachtelijke producten bieden we ook dessertcatering en willen we ons sterker profileren in de regio.
Om onze volgende groeistap te maken zijn we op zoek naar een marketing specialist (junior/medior niveau) die ons kan helpen met:
-
Het opzetten en uitvoeren van een marketingstrategie om meer klanten aan te trekken.
-
Samenwerkingen aangaan met cateraars, evenementenbureaus en horecapartners in Den Haag en omgeving.
-
Online en offline zichtbaarheid vergroten door creatieve acties en lokale campagnes.
-
Adviseren hoe we onze merkbeleving verder kunnen versterken.
Wij zoeken iemand die:
-
1–4 jaar ervaring heeft met marketing en communicatie.
-
Enthousiast is om mee te denken én zelf uit te voeren.
-
Affiniteit heeft met horeca, food of events (pré).
-
Gestructureerd werkt en initiatief neemt.
Wij bieden:
-
Een leuke en unieke opdracht in een groeiende zaak met veel lokale potentie.
-
Mogelijkheid om met eigen ideeën direct impact te maken.
-
Flexibele samenwerking (freelance / projectbasis).
Reacties
Asmita
Ik schrijf, ontwerp en optimaliseer content die merken zichtbaar maakt en klanten in beweging zet. Websites die converteren, socialmediaposts die scoren en presentaties die overtuigen – altijd met focus op resultaat. Mijn achtergrond in marketing en webontwikkeling zorgt voor een sterke combinatie van creativiteit en commercieel inzicht. Ik ontwikkel strategisch opgebouwde websites en campagnes die verkeer genereren en conversie stimuleren. Door mijn ervaring met SEO, digitale campagnes en e-commerce haal ik het maximale uit elk kanaal. Tekst en beeld versterken elkaar, waardoor elk merk professioneel, herkenbaar en geloofwaardig overkomt. Wat ik bied: - Website- en socialmediateksten die activeren - Strategische en commerciële content met meetbaar resultaat - Opzet en optimalisatie van campagnes via Google Ads en social media - Webshops en websiteoptimalisatie met oog voor design, snelheid en data- Platformmarketing en content die resultaat oplevert -Meedenken, snel schakelen en gericht werken aan groei Jouw marketing en communicatie versterken met teksten, visuals en techniek die werken? Daar help ik je graag bij.
Julia
Ik ben een creatieve communicatieadviseur, socialmediamananger en tekstschrijver met ervaring in verschillende sectoren, van de bouw en gezondheidszorg tot het corporate bedrijfsleven, het onderwijs en de (semi-)overheid. Ik blink uit in het ontwikkelen van boeiende, unieke campagnes, communicatiestrategieën en socialmediacontent en in het schrijven van pakkende teksten die echt tot leven komen. Ik schakel snel tussen verschillende doelgroepen en richt me graag op het overbrengen van heldere en impactvolle boodschappen, zowel in het Nederlands als in het Engels. In mijn vrije tijd kruip ik graag achter de naaimachine of verlies ik mezelf in een goed boek.
Reageer op deze Opdracht
Over de Opdrachtgever