Editor gezocht voor mijn YT kanaal
-
CategorieDesign & Creative
-
StatusOpen
-
Soort BudgetIn overleg
-
LocatieRemote
-
Start01-03-2026
-
Verwachte DuurIn Overleg
Opdracht Omschrijving
Ik ben op zoek naar een Nederlandstalige video-editor die mijn YouTube-video’s kan editen. Mijn video’s zijn meestal 30 tot 40 minuten lang.
In elke video wil ik graag dat er iets van creatief design terugkomt, zoals leuke effecten, teksten, animaties of een professionele stijl die past bij mijn kanaal.
Daarnaast moet je ook een intro kunnen maken voor mijn video’s, met gebruik van mijn logo.
Heb je ervaring met YouTube-editing en lijkt dit je leuk? Stuur me dan gerust een bericht met je portfolio en tarieven.
Gevraagde Skills
Reacties
Daan
Daan Haselager – Freelance Content Creator Ik ben Daan (24) en help merken en organisaties hun verhaal visueel tot leven brengen. Als freelance content creator maak ik video's, podcasts, reels, aftermovies en reisfilms – altijd met focus op authenticiteit en impact. Bij Red Moons Studios werk ik aan aftermovies en behind-the-scenes content voor social media, waarbij energie en sfeer centraal staan. Daarnaast realiseer ik via Bright Impact Studios eigen projecten in samenwerking met brands die verder willen gaan dan oppervlakkige content. Merken die écht een verhaal te vertellen hebben. Dankzij mijn netwerk van ervaren freelancers kan ik elke opdracht op hoog niveau uitvoeren, ongeacht de omvang. Van concept tot eindproduct: betrokken, professioneel en altijd met oog voor detail. Bekijk mijn werk:redmoons.nl | brightimpactstudios.eu
Timothy
Ik help bedrijven en startups om complexe ideeën te vertalen naar heldere, krachtige animaties en explainer video’s. Met meer dan 20 jaar ervaring zorg ik voor duidelijke storytelling, sterke visuals en een soepel proces van concept tot eindproduct. Naast animatie maak ik ook snelle, visueel krachtige video’s voor social media die zijn ontworpen om direct de aandacht te trekken. Daarnaast ontwerp en bouw ik professionele websites en verzorg ik grafisch ontwerp dat naadloos aansluit op de branding van mijn klanten.
Wilco
Met 31 jaar ervaring in de film- en televisiewereld ben ik beschikbaar voor opdrachten op het gebied van: opnames, interviews, montage, nabewerking, fotografie, AI-generatie, marketing, communicatie, live-streaming, drone opnames, multi-camera, video verbetering en restauratie.
Reageer op deze Opdracht
Over de Opdrachtgever