Acquisitie via social media
-
CategorieSales
-
StatusOpen
-
Soort BudgetIn overleg
-
HybrideGroningen / remote
-
StartPer direct
-
Verwachte Duur1 Dag
Opdracht Omschrijving
Ik ben op zoek naar een deskundige die mijn huidige bedrijf, gericht op training en advies, kan helpen met promotie en acquisitie. Het doel is om mijn zichtbaarheid te vergroten en mijn diensten op een effectieve en toegankelijke manier onder de aandacht te brengen.
Ik hoor graag van je of je iets voor mijn bedrijf kunt betekenen.
Hartelijke groet,
Gevraagde Skills
Reacties
Bas
Na ruim 8 jaar dagelijkse praktijkervaring in online marketing help ik bedrijven aan meer aanvragen en klanten. Niet alleen aan ‘bereik’. Enkele resultaten: ✅ SEO: website in de huidverzorgingsmarkt van 0 naar ± 2.000 bezoekers per dag ✅ Google Ads (SEA): meerdere klanten zo hard opgeschaald dat we tijdelijk op de rem moesten om de uitvoering werkbaar te houden ✅ Social media: kanalen opgebouwd tot ± 50.000 weergaven per video, en losse video’s met honderdduizenden weergaven ✅ ± 50 bedrijven geholpen: van zzp en mkb tot beursgenoteerd (waar ik nog steeds voor werk) Waar ik je mee help: 🔎 SEO – hogere posities in Google voor structureel meer bezoekers via organische vindbaarheid 📈 Google Ads (SEA) – direct bovenaan in Google bij de juiste doelgroep met campagnes die sturen op resultaat 🎬 Social media – content die past bij je doelgroep en zorgt voor bereik, een goede uitstraling van je bedrijf én aanvragen of sales Ik denk mee, adviseer eerlijk en houd het graag begrijpelijk. Benieuwd wat dit voor jouw bedrijf kan doen? Deel je website of doel, dan kijk ik graag met je mee.
Ruud
Met 12 jaar sales en 6 jaar marketing ervaring, nu trots eigenaar marketingpartner voor vele MKB bedrijven (100+). Voorloper op het gebied van Leadgeneratie en Social media met eigen database en unieke bewezen methodiek. Neem contact met me op voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek en verken de mogelijkheden. Diensten: Adverteren AI marketing Email marketing Leadgeneratie Social media Webdesign Locatie: voornamelijk Remote
Rianne
Copywriter • Photographer • Editor Ik breng verhalen tot leven met sterke teksten, krachtige beelden en professionele, creatieve edits. Meer dan 10 jaar ervaring met tekstschrijven (zowel creatief als zakelijk), meer dan 6 jaar ervaring met fotografie. Ik ben handig met beeldbewerking en goed in creatieve opdrachten zoals het ontwikkelen van flyers, digitale content of een huisstijl inclusief passend logo.
Reageer op deze Opdracht
Over de Opdrachtgever