Delen
Bewaren

ZZP Kwaliteitsadviseur Zorg – Opstellen Wmo-documenten

Remote 272x Bekeken

  • Categorie
    Management & Consulting
  • Status
    Open
  • Soort Budget
    Vaste Prijs
  • Locatie
    Remote
  • Start
    Per direct
  • Verwachte Duur
    2 Weken

Opdracht Omschrijving

Ik ben een startende Wmo-zorgaanbieder (dagbesteding) en zoek een ervaren ZZP kwaliteitsadviseur zorg voor het opstellen van kwaliteitsdocumentatie.

De opdracht betreft uitsluitend het opstellen van documenten.De externe audit zal separaat en later worden uitgevoerd door Kiwa.

Werkzaamheden:– Opstellen van een kwaliteitshandboek– Opstellen van procedures en werkinstructies (o.a. klachtenregeling, incidenten, AVG, kwaliteitscyclus)– Opstellen van bijbehorende formats en registraties– Documentatie dient geschikt te zijn voor een onafhankelijke externe audit (Kiwa)– Documentatie dient te voldoen aan de eisen voor Wmo-inkoop (gemeente Alkmaar)

Belangrijk:– GEEN audit– GEEN certificering– GEEN volledig HKZ-traject– Uitsluitend documentopstelling

Organisatie:– Startende zorgorganisatie– Momenteel geen cliënten en geen medewerkers– Nog geen fysieke locatie– Traject kan volledig online plaatsvinden (bijv. via Teams)

Voorwaarden:– Aantoonbare ervaring met zorg/Wmo/HKZ– Oplevering binnen 1–2 weken– Vaste prijs (geen uurtarief)– Eventuele inhoudelijke opmerkingen vanuit de externe audit dienen kosteloos te worden verwerkt

Graag ontvangen wij reacties met:– korte toelichting op relevante ervaring– vaste prijs– verwachte oplevertermijn

Reacties

Asmita

5.0 (1 review)
Rotterdam
€ 80,-

Ik help bedrijven groeien met marketing, websites, schaalbare web- en mobiele applicaties die processen versnellen. Ik schrijf, ontwerp en optimaliseer content die merken versterkt en klanten in beweging zet. Dit zijn converterende websites tot socialmediacontent die scoort en presentaties die overtuigen – altijd gericht op resultaat. Dankzij mijn achtergrond in marketing, webontwikkeling, app-development en UX combineer ik creativiteit met technisch en commercieel inzicht. Ik ontwikkel websites, webshops en applicaties die snel, intuïtief, veilig en strategisch opgebouwd zijn. Mijn ervaring met SEO, e-commerce, digitale campagnes en data-analyse zorgt ervoor dat elk kanaal maximaal rendeert. Wat ik voor je beteken: • Website- en socialmediateksten die activeren en converteren • Strategische en commerciële content met meetbaar resultaat • Google Ads, Meta Ads & digitale campagnes: opzet, beheer en optimalisatie • Websites, webshops, schaalbare web- en mobiele applicaties die processen versnellen • Technische optimalisatie: SEO, CRO, funnels en performance  • Meedenken, snel schakelen en gericht werken aan duurzame groei Wil je jouw marketing, communicatie en digitale techniek versterken met teksten, visuals, campagnes en applicaties die écht werken? Daar help ik je graag bij.

Natalie

nog geen reviews
Den Haag
€ 60,-

Je hoeft niet te blijven nadenken over wat er nog moet gebeuren — dat wordt bewaakt en opgepakt. Agenda’s raken snel vol, maar juist het overzicht en de opvolging kosten vaak de meeste tijd. Daar ligt mijn kracht: zorgen dat alles niet alleen ingepland wordt, maar ook logisch blijft lopen en opgevolgd wordt. Ik ondersteun professionals en organisaties bij het organiseren van agenda’s, het structureren van werkzaamheden en het bewaken van voortgang. Afspraken worden niet alleen ingepland, maar ook opgevolgd. Mailboxen en administratie blijven overzichtelijk, zonder losse eindjes. Daarnaast wordt er actief meegedacht. Niet alleen uitvoeren, maar signaleren, vooruitkijken en voorstellen doen zodat zaken niet blijven liggen. Met een achtergrond in de zorg en kwaliteit is zorgvuldigheid, overzicht en discretie vanzelfsprekend. Beschikbaar voor een aantal uur per week (remote). Past dit bij wat je zoekt, dan maak ik graag kennis.

Reageer op deze Opdracht

€1000 — €2000 Vaste Prijs

Over de Opdrachtgever

3OBWd
Open opdrachten - 1
nog geen reviews

onbekend
ongeverifieerd
2 mnd geleden