SEA specialist (Google Ads) – groei & optimalisatie
-
CategorieMarketing & Communicatie
-
StatusOpen
-
Soort BudgetIn overleg
-
LocatieRemote
-
StartPer direct
-
Verwachte DuurIn Overleg
Opdracht Omschrijving
Voor onze website ben ik op zoek naar een SEA specialist (Google Ads) die mij volledig remote een paar uur per week kan helpen bij het optimaliseren en opschalen van mijn campagnes.
De focus ligt op ISDE-subsidies, met name isolatie, en het structureel verhogen van het aantal kwalitatieve aanvragen. De basis staat, maar ik wil hierin professioneler groeien en datagedreven stappen maken.
Wat er al is:
- Actieve Google Ads-campagnes
- Conversiemeting via formulier / bedankpagina
- Website en aanvraagformulier staan live
Wat ik zoek:
- Optimaliseren van campagnestructuur, zoekwoorden en advertenties
- Verlagen van kosten per conversie en verbeteren van conversieratio
- Meedenken over en adviseren bij conversiegerichte verbeteringen op de website (bijv. landingspagina’s, teksten, CTA’s en formulierflow)
- Sparren over opschalen van budget en volume
Praktisch:
- Enkele uren per week (flexibel, in overleg)
- Volledig remote samenwerking
- Iemand die zelfstandig werkt en helder kan uitleggen wat en waarom
- Bij goed resultaat mogelijkheid tot een langdurige samenwerking
Vereisten:
- Aantoonbare ervaring met Google Ads (SEA)
- Ervaring met leadgeneratie en conversie-optimalisatie is een pré
- Affiniteit met dienstverlening / subsidies is een plus
Gevraagde Skills
Reacties
Jayno
''Marketing is altijd zo vaag''. Dat is één van de dingen die ik van mijn klanten vaker hoor en eigenlijk best wel goed begrijp. Daarom kies ik voor helderheid en eenvoud. We vertalen jouw marketingvraagstuk naar een meetbaar, strak plan, zodat je precies weet wat we doen, wanneer we het doen, en wat het je oplevert. Mijn naam is Jayno Jong A Tai, en ik ben gespecialiseerd in social advertising en het bedenken en/of verbeteren van de merkbeleving. Samen ontwikkelen we een sterk concept rondom jouw merk dat we gefaseerd uitrollen. Daarnaast verzorg ik ook contentcreatie en de basis voor jouw merkidentiteit (huisstijlen en logo's), inclusief simpele websites. Geen poespas, maar een strakke strategie met de juiste, concrete uitwerking? Dan nodig ik je graag uit voor een goed gesprek en een kop koffie.
Jos
Freelance Google Ads specialist met meer dan 8 jaar ervaring in het opzetten, beheren en optimaliseren van SEA-campagnes. Ik help bedrijven in binnen- en buitenland met leadgeneratie en conversiegericht adverteren. Mijn kracht ligt in het combineren van geavanceerde tracking met een duidelijke strategie, zodat je precies weet wat elke euro aan advertentiebudget oplevert. Transparantie en resultaat staan altijd voorop.
Alain Nijholt
Zoekt u (meer) omzet met een aantrekkelijke marge? Ik help u aan gezonde omzet! Sinds 2010 werkzaam als freelance Google Ads- en SEO specialist. Dat is alweer dik 15 jaar! In al deze jaren heb ik heel veel ervaring mogen opdoen en mijn kennis verrijkt. Ik werk onder de naam van BMC Internet Marketing, mijn eigen ZZP Online Marketing Bureau waarbinnen ik Google - SEO en Zoekmachine Adverteren zoals Google Ads en MS Ads voor mijn rekening neem. Zaken zoals webdevelopment ben ik nauw bij betrokken, dat wil zeggen dat ik deze projecten manage, de uitvoering van deze technische zaken zijn voor rekening van een vaste freelane developer. Ik kom later terug om dit profiel uit te breiden met nuttige informatie om u een beter beeld te geven van mijn vaardigheden én prestaties. Ik ga nu eerst reageren op een aantal opdrachten;-)
Elke
Als SEO specialist help ik webshops, MKB-bedrijven en dienstverleners groeien met SEO, content en GEO. Met ruim 7 jaar ervaring zorg ik dat websites beter gevonden worden in Google én in AI-zoekmachines zoals ChatGPT en Google SGE. Mijn aanpak is helder, praktisch en gericht op stappen die direct effect hebben. Ik werk met bedrijven die online sterker zichtbaar willen zijn, klanten op het juiste moment willen bereiken en hun groei stap voor stap willen opbouwen. Dit doe ik voor lokale, nationale en internationale organisaties. Eerder werkte ik onder andere voor Rinsma Modeplein, Working Talent, DEKRA, De Koffie Winkel, Springcast en Marketing Crew. Daarnaast test en verbeter ik mijn strategieën via mijn eigen affiliate projecten: www.debestehondenbaas.nl (Nederlandstalig) en www.moldovatravelguide.com (meertalig). Waarmee ik jouw organisatie kan helpen:✔ SEO & content✔ Zoekwoorden en strategie✔ Technische optimalisatie✔ Autoriteit & linkbuilding✔ GEO & AI-content Benieuwd hoe ik jouw organisatie kan helpen groeien? Neem contact op of kijk op mijn website voor meer informatie. 📞 06 409 121 30📧 info@elkemedia.nl🔗 www.elkemedia.nl
Jelle
SEA Specialist voor het MKB met een ruime ervaring van 13+ jaar in MKB tot grote bedrijven en de overheid.
Niek
Freelance Performance Marketeer | Google Ads & Social Advertising Ik help e-commerce en leadgen bedrijven groeien d.m.v. bewezen paid advertising strategieën. Met ervaring aan zowel bureauzijde als in mijn eigen webshop weet ik precies wat nodig is om online rendement te realiseren ✅ Gespecialiseerd in Google Ads & Social Advertising ✅ Ervaring met ruime maandbudgetten & zowel nationale als internationale campagnes ✅ Strategisch én hands-on inzetbaar ✅ Focus op online rendement Samenwerken? Ik maak graag digitaal kennis!
Jeltje
/
Reageer op deze Opdracht
Over de Opdrachtgever