Delen
Bewaren

Onderwerp: Freelance B2B acquisitie – Rietdekkersbedrijf

Remote 15x Bekeken

  • Categorie
    Sales
  • Status
    Open
  • Soort Budget
    Per Uur
  • Locatie
    Remote
  • Start
    02-09-2026
  • Verwachte Duur
    1 Maand

Opdracht Omschrijving

Voor ons Rietdekkersbedrijf zijn wij op zoek naar een freelance salesprofessional die ons kan helpen met telefonische B2B acquisitie richting aannemers en bouwbedrijven in Nederland.

Onze werkwijze is eenvoudig: wij sturen potentiële bedrijven eerst een korte introductiemail. Vervolgens neem jij telefonisch contact op met deze bedrijven, zoek je de juiste beslisser en onderzoek je of er mogelijkheden zijn voor toekomstige projecten met rieten daken.

Het doel is niet om zoveel mogelijk telefoontjes te plegen, maar om goede zakelijke gesprekken, relevante leads en concrete afspraken te creëren.

We willen starten met een pilot van 4 weken, ongeveer 8–10 uur per week. Bij goede resultaten is er zeker mogelijkheid tot een langdurige samenwerking.

We zoeken nadrukkelijk geen klassieke callcentermedewerker die alleen een script volgt. We zoeken iemand die zelfstandig en natuurlijk een zakelijk gesprek kan voeren, goed kan doorvragen en commerciële kansen kan herkennen.

Na reageren stuur ik In de bijlage onze korte bedrijfsbrochure mee, zodat je een beeld krijgt van en onze werkzaamheden.

Als je interesse hebt, zou je dan in eerste instantie per bericht kunnen reageren? Door mijn werkzaamheden ben ik overdag niet altijd in de gelegenheid om telefonisch te reageren. We kunnen daarna natuurlijk altijd telefonisch kennismaken op een moment dat het uitkomt.

Alvast bedankt voor je reactie.

Met vriendelijke groet!

Reacties

Nog geen reacties

Reageer als eerste op deze Opdracht

€30 — €40 Per Uur

Over de Opdrachtgever

tayu2ErP
Open opdrachten - 1
nog geen reviews

onbekend
ongeverifieerd
8 min geleden