Developer of Webdesigner voor maken website Community platform
-
CategorieDevelopment & IT
-
StatusOpen
-
Soort BudgetVaste Prijs
-
LocatieRemote
-
StartPer direct
-
Verwachte Duur4 Weken
Opdracht Omschrijving
Ik wil een online community/platform opzetten voor expats, internationals en Nederlanders die in Spanje wonen of komen wonen. Het doel is dat mensen elkaar kunnen ontmoeten, activiteiten kunnen plaatsen en zich kunnen inschrijven. Het moet sociaal, interactief en overzichtelijk zijn.
Belangrijkste functionaliteiten:
- Leden kunnen profielen aanmaken
- Leden kunnen activiteiten/eventposts plaatsen en andere leden kunnen zich inschrijven
- Activiteiten moeten kunnen worden gecategoriseerd (bijvoorbeeld: Actief/Sportief, Educatie/Ontwikkeling, Eten & Drinken, Body & Mind)
- Leden moeten kunnen filteren en zoeken op categorie of tag
- Mogelijkheid tot maandabonnement of lidmaatschap
- Optioneel: integratie met Circle.so of een andere gebruiksvriendelijke community-oplossing
- Meertalig: Nederlands + Engels
Design & interface:
Warm, laagdrempelig, uitnodigend
- Makkelijk in gebruik voor alle leeftijden
- Responsive / mobielvriendelijk
Regionale focus bij start: Costa Blanca (Dénia, Jávea, Moraira, Altea, Calpe), later uitbreidbaar naar andere regio’s in Spanje
Oplevering:
- Werkend platform / website, inclusief design, structuur, en basis-content
- Documentatie of korte instructie over hoe activiteiten, tags en ledenbeheer werken
Budget: Bespreekbaar / open voor offerte
Deadline: zsmš
Ik zoek iemand die ervaring heeft met community-platforms, eventsystemen, ledenbeheer of Circle/Mighty Networks integraties, of die dit kan bouwen met maatwerk WordPress/BuddyBoss.
Extra informatie / tips voor freelancers:
- Toon voorbeelden van eerdere community- of eventplatforms
- Beschrijf hoe je categorieën, tags en filterfuncties zou opzetten
- Optioneel: suggesties voor design en UX
- vb website: www.nmlk.nl
Gevraagde Skills
Reacties
Dennis
Hallo! Ik ben Dennis van de Griendt, gespecialiseerd in grafisch ontwerp en webontwikkeling met diepgaande kennis van WordPress, Elementor en Webflow, evenals geavanceerde technologieĆ«n zoals PHP, APIās, HTML en MySQL. In grafisch design zet ik tools zoals Canva Pro en Adobe Creative Cloud in om visueel verbluffende content te creĆ«ren. Daarnaast ben ik gespecialiseerd in IT en ontwikkel ik diverse dashboards, platformen en applicaties met de nieuwste technologieĆ«n. Hierbij focus ik op gebruiksvriendelijke en schaalbare oplossingen die organisaties helpen efficiĆ«nter te werken en beter inzicht te krijgen in hun data. Ik werk vooral samen met het MKB uit diverse sectoren. Of het nu gaat om het ontwikkelen van een nieuwe website, het bouwen van een maatwerkplatform, het updaten van een bestaande site, of het verbeteren van online zichtbaarheid, ik hoor graag van u. Laten we samenkomen voor een kop koffie om te bespreken hoe ik uw bedrijf kan ondersteunen in zijn groei!
EIGHTY8
https://eighty8.nl Ā - Full-Stack Developer - AI LLM + AI Services
Reageer op deze Opdracht
Over de Opdrachtgever