WooCommerce-expert gezocht voor vullen + structureren webshop (leverancierskoppeling actief)
-
CategorieDesign & Creative
-
StatusOpen
-
Soort BudgetIn overleg
-
LocatieRemote
-
StartPer direct
-
Verwachte DuurIn Overleg
Opdracht Omschrijving
Wij zoeken een WooCommerce-specialist die snel beschikbaar is en ons kan helpen met:
-
Structureren van categorieën en filters
-
Vullen of optimaliseren van productpagina’s (foto’s, omschrijvingen, kenmerken, variaties zoals maat)
-
Eventueel meedenken over de layout/gebruiksvriendelijkheid
-
(Optioneel) basis SEO (focus keyphrases, metatags, etc.)
Er is al een koppeling met onze leverancier, waardoor voorraad en productinformatie grotendeels automatisch geïmporteerd kunnen worden in WooCommerce.
Heb je interesse? Stuur ons dan kort je aanpak, ervaring en tariefvoorstel.
Gevraagde Skills
Reacties
Pearl
Conversie-optimalisatie voor het MKB! Ik help MBK-ondernemers het beste uit hun website halen aan de hand van 3 peilers: ontwikkeling optimalisatie en groeistrategie.: websites die geoptimaliseerd en goed zicht-en vindbaar zijn. Met 10+ jaar ervaring, een duurzaam model en een unieke aanpak leveren help ik jouw graag op weg.
Bjorn
Een zeer breed ervaren Development en Ops/Linux engineer met meer dan 25 jaar ervaring en een flinke dosis creativiteit waarmee ik, van A tot Z, totaaloplossingen verzin en bouw. Heb je dus behoefte aan een echte meedenker, in je project, dan ben je bij mij helemaal aan het juiste adres. Bij eventuele samenwerking, maak ik graag altijd eerst even kennis en daarna bepaal ik dan graag, samen met jou, een projectprijs. Ik doe mijn werk volledig zelfuitvoerend vanuit Nederland, Den Haag.
Marco
Alleen 5-sterren reviews Heldere communicatie, betrouwbare samenwerking en diepgaande technische kennis – dat is waar ik voor sta. Ik ben een Nederlandse ontwikkelaar met meer dan twintig jaar ervaring in Magento 1 & 2, WordPress/WooCommerce en andere e-commerceplatformen. Mijn kracht ligt in luisteren, begrijpen en leveren wat écht werkt voor jouw bedrijf. Klaar om je online groei te versnellen? Wat je kunt verwachten: Meer dan 20 jaar ervaring in web- en e-commerceontwikkeling Diepgaande kennis van Magento 1 & 2 en WordPress/WooCommerce Creatieve, pragmatische oplossingen voor complexe vraagstukken Maatwerkontwikkeling zonder verrassingen in het budget Persoonlijke, efficiënte communicatie – rechtstreeks met de ontwikkelaar Ik help bedrijven die hun online omgeving willen verbeteren, optimaliseren of opnieuw opbouwen. Neem gerust contact op om te bespreken wat er mogelijk is. Expertisegebieden Magento 2-ontwikkeling, integraties en onderhoud WordPress/WooCommerce-webshops SEO en conversieoptimalisatie UX/UI-ontwerp voor e-commerce Integratie met ERP-, CRM- en betalingssystemen 24/7 serverondersteuning en systeembeheer Code-audits, beveiliging en prestatie-optimalisatie Modules en uitbreidingen op maat Ervaring met o.a. OpenCart, Shopify en Odoo Recente klantreactie: “Wat kan ik zeggen – Marco is de beste freelancer waarmee ik ooit heb gewerkt. Magento-projecten zijn complex, maar hij wist precies wat hij deed. Onze website, eerder volledig verstoord door andere ontwikkelaars, draaide binnen korte tijd weer perfect. De prestaties zijn beter dan ooit, en dat voor een fractie van wat we elders betaalden. Heldere communicatie, razendsnelle uitvoering en een lijst met concrete verbeteringen. Hij gaf zelfs strategisch advies over conversie-optimalisatie. Van alle freelancers die ik heb gehad, steekt Marco er met kop en schouders bovenuit. Communicatie, samenwerking en kwaliteit: 110%. Absolute aanrader.”
Vincent
Na een aantal jaren werkzaam te zijn geweest in de hospitalitybranche, voornamelijk in F&B-management, heb ik in 2020 de overstap gemaakt naar Sales & Marketing, met de focus op digitale marketing. Deze richting bleek al snel een uitstekende match met mijn interesse in consumentengedrag, technologische ontwikkelingen en ervaring in de Internationale Hospitality.Out-of-the-box denken: Durf jezelf te onderscheiden van de concurrentie. Sales 130+ B2B deals in mijn 1e jaar. Marketing: Van start ups tot bedrijven in de top 10 van de wereld.
Reageer op deze Opdracht
Over de Opdrachtgever