Een migratie uitgevoerd met een back-up van meer dan 100GB, waarbij alle cachebestanden zorgvuldig zijn gefilterd en opgeschoond. Vervolgens is de webshop volledig opnieuw opgebouwd voor de .be-domeinversie, zonder gegevens van de .nl-website over te nemen, zodat de .be-site een volledig frisse en schone start kreeg.
Over deze freelancer
Ik ben een zelfstandig ondernemer (ZZP’er) en help bedrijven met het bouwen van slimme automatiseringen die processen versnellen en kosten besparen. In de afgelopen jaren is automatisering sterk gegroeid in populariteit, en ik heb inmiddels meer dan 3 jaar ervaring in het ontwikkelen van betrouwbare en schaalbare oplossingen.
Naast automatisering ontwikkel ik ook maatwerk systemen, voer ik security tests uit om websites en applicaties veilig te houden, en bouw ik professionele websites voor bedrijven.
Mijn focus ligt op kwaliteit, veiligheid en efficiëntie.
Opleiding
Werk & Ervaring
Een bedrijf dat meer dan 8 jaar werkte met het platform Digitalefactuur.nl had al zijn bedrijfsgegevens binnen dit systeem opgeslagen. Omdat het platform beperkte exportmogelijkheden bood, konden zij hun data niet eenvoudig overzetten naar een nieuw systeem. Daarnaast werd bekend dat Digitalefactuur.nl per 1 januari 2026 definitief stopt. Hierdoor ontstond er extra urgentie om alle data veilig te migreren en een alternatief systeem te realiseren. Via een bestaande klant kwamen zij bij mij terecht. Met behulp van maatwerk code heb ik alle benodigde gegevens automatisch geëxtraheerd, opgeschoond en gestructureerd aangeleverd, zodat het bedrijf volledige controle kreeg over zijn data. Vervolgens heb ik een volledig nieuw maatwerksysteem ontwikkeld dat qua werking aansloot op hun oude werkwijze, maar werd uitgebreid met extra functionaliteiten, waaronder: Slimme automatiseringen van bedrijfsprocessen Efficiënte workflows AI-ondersteunde analyses en inzichten Verbeterde prestaties en gebruiksvriendelijkheid Hogere beveiligingsstandaarden Het nieuwe systeem is exclusief voor deze klant ontwikkeld. Om privacy- en beveiligingsredenen kan de URL niet openbaar gedeeld worden.
Meer dan 50% van alle websites op internet draait op WordPress. Hoewel een WordPress-website vaak binnen één dag online kan staan, brengt dit ook nadelen met zich mee. WordPress-websites vereisen regelmatig onderhoud, updates en beveiligingspatches en zijn, vooral bij slecht opgebouwde websites, gevoeliger voor hacks en beveiligingsproblemen. Voor HAS Installatietechniek heb ik daarom gekozen voor een volledig maatwerk website, gebouwd met eigen code in plaats van een standaard CMS. Voordelen van deze maatwerkoplossing: ???? Sterk geoptimaliseerd voor SEO ???? Hogere beveiliging ?? 99% minder onderhoud ???? Eigen admin panel op maat ? Snelle laadtijden ???? Uniek en professioneel design ???? Het belangrijkste voordeel: het bedrijf hoeft zich hierdoor niet bezig te houden met technische websiteproblemen, maar kan zich volledig focussen op zijn kernactiviteiten en groei van het bedrijf. Het resultaat is een stabiele, veilige en moderne website die technisch beter presteert én er visueel aantrekkelijk uitziet. Website: www.hasinstallatietechniek.nl
uber achtig systeem zoals chauffeurs voegen, rit statussen aanpassen, dashboard voor admins, betaling, account systeem en nog meer
Certificeringen
Portfolio
Reviews
-
Locatie Amsterdam
-
Categorie Development & ITAI Services
-
Geverifieerd ongeverifieerd
-
Lid Sinds 02-02-2026