Miguel
AI-automatisering specialist gespecialiseerd in leadgeneratie en sales automation voor MKB-bedrijven. Wat ik doe: n8n workflows die processen omzetten naar autonome systemen Web scraping oplossingen (LinkedIn/Indeed/Google) met AI-filtering CRM-integraties zonder vendor lock-in Waarom bedrijfseigenaren met mij werken: ROI-first aanpak: automatisering moet geld opleveren, niet kosten Geen tech-jargon, alleen concrete resultaten Resultaten uit recente projecten: Recruitment bureaus: 40+ gekwalificeerde leads per week op autopilot Sales teams: 60% tijdsbesparing op handmatige prospectie Marketing afdelingen: geautomatiseerde lead scoring en follow-up Werkwijze: Intake: welk proces kost te veel tijd? Strategie document: concrete filtering en bronnen Implementatie: 10 werkdagen oplevering Optimalisatie: maandelijkse rapportage + verbeteringen Focus op meetbare resultaten en tijdsbesparing, niet op techniek.
Thymen
Ik help bedrijven slimmer en sneller werken door processen te automatiseren en schaalbare systemen te bouwen. Met een achtergrond in development koppel ik techniek aan concrete bedrijfsresultaten. Ik werk graag hands-on met tools als n8n, Make, Replit en Cursor om snel van idee naar werkende oplossing te gaan. Naast mijn werk ben ik vaak met sport bezig en ben ik een liefhebber van culinair eten. Die combinatie van discipline en genieten neem ik ook mee in mijn projecten: strak georganiseerd, maar met oog voor detail en gebruiksgemak. Ik ben per direct beschikbaar en denk graag mee over structurele oplossingen die groei mogelijk maken.
Martin
Ik ben een ondernemende data- en AI-professional met een passie voor het omzetten van complexe data in heldere inzichten die direct waarde toevoegen aan uw organisatie. Vanuit mijn bedrijf Datamart help ik bedrijven bij het bouwen van schaalbare data-oplossingen, dashboards en AI-toepassingen die processen slimmer en efficiënter maken. Met ervaring bij onder andere Sligro, Royal van Lent, Laborie, Battolyser Systems en andere organisaties combineer ik technische expertise (Power BI, SQL, Python, data-architectuur) met de vaardigheid om teams en stakeholders te begeleiden. Mijn doel is altijd om data écht bruikbaar te maken voor de business, zodat u sneller betere beslissingen kunt nemen en grip krijgt op groei.
Alexis
Ik ben Alexis Suárez, een ervaren Full-Stack Digital Marketer met een passie voor het bouwen en optimaliseren van digitale ervaringen. Met meer dan 15 jaar expertise in webdesign, ontwikkeling en e-commerce, focus ik mij op het verhogen van online prestaties. Mijn specialisaties omvatten SEO (On-Page, Off-Page, Technisch), SEA, WPO, UX/UI Design en CRO, allemaal gericht op het stimuleren van zichtbaarheid, performance en conversies.
Birtan
A Software Engineer with +10 years of enterprise application development. An AI enthusiast, who can help organizations with streamlining their workflows.
Werner
Ik ben Werner, woonachtig in de Achterhoek. Al vanaf jongs af aan ben ik bezig met computers en inmiddels draai ik ruim vijftien jaar mee in de IT. Ik ben beschikbaar voor opdrachten op het gebied van automatisering en AI, met name in Node-RED en n8n.