Delen
Bewaren

Rowena

HR Manager en Psycholoog
nog geen reviews Amsterdam

Over deze freelancer

Ik werk al meer dan tien jaar op het snijvlak van mensen en organisaties. Dat doe ik vanuit twee rollen. Als coach bij Mentaloo help ik professionals, vaak wat stillere types, om steviger in hun werk te staan en hun grenzen beter te bewaken. Als freelance HR'er help ik organisaties om hun personeelszaken op orde te krijgen. Ik heb onder meer HR-afdelingen vanaf de grond opgebouwd bij kleinere organisaties (tot 150 mensen).

Concreet betekent dat: een goede in- en uitstroom van medewerkers regelen, werkprocessen en werkinstructies helder krijgen, HRM-systemen inrichten (o.a. Workday en AFAS), reorganisaties doorvoeren, ziekteverzuim, payroll of simpelweg structuur aanbrengen in hoe HR binnen een organisatie is geregeld, inclusief hoe je AI daar verstandig bij inzet, zonder dat het menselijke deel van personeelsbeleid erbij inschiet. Ik breng eerst in kaart wat er al is, zie waar het beter kan, en zorg dat het daarna goed is vastgelegd.

Ik werk het liefst als flexibele sparringpartner voor organisaties die af en toe advies willen, zonder daar iemand voor aan te nemen.

Dus op zoek naar tijdelijke versterking op HR-vlak? Laten we praten.


Opleiding

M
2013 — 2016
Master Arbeids- en Organisatiepsychologie
Vrije Universiteit


Werk & Ervaring

H
01-06-2018 — 31-12-2024
HR Manager
72andSunny

Strategisch HR, HR generalist


Certificeringen

A
2022
Arbeidsrecht


Portfolio


Reviews

nog geen reviews
5 Sterren
0%
4 Sterren
0%
3 Sterren
0%
2 Sterren
0%
1 Sterren
0%

€ 75 / uur
  • Locatie Amsterdam
  • Categorie HRM
    Coaching & Training
  • Geverifieerd ongeverifieerd
  • Lid Sinds 14-09-2026