WordPress developer voor MVP job‑matching platform
-
CategorieDevelopment & IT
-
StatusOpen
-
Soort BudgetIn overleg
-
LocatieRemote
-
Start02-01-2026
-
Verwachte DuurIn Overleg
Opdracht Omschrijving
Wij zoeken een ervaren WordPress/WooCommerce developer om een MVP van een job‑matching platform te bouwen. Het platform koppelt opdrachtgevers aan opdrachtnemers en rekent een platformfee van €6 per goedgekeurd gewerkt uur. Het moet gebruiksvriendelijk, schaalbaar en juridisch correct zijn (DBA/zzp-proof).
Belangrijkste functionaliteiten:
- Gebruikersregistratie voor opdrachtgevers en opdrachtnemers
- Opdracht plaatsen en reageren via dashboard
- Urenregistratie door opdrachtnemer
- Uren goedkeuren door opdrachtgever
- Automatische facturatie platformfee (€6/uur)
- Integratie met Stripe of Mollie voor betalingen
- Overzicht dashboard voor beheerder (platformbeheer)
Vereisten:
- Aantoonbare ervaring met WP Job Manager en WooCommerce
- Kennis van betaalintegraties (Stripe / Mollie)
- Portfolio van vergelijkbare projecten (bij voorkeur job boards / marketplaces)
- Bekend met WordPress security, performance en hostingbest practices
Extra wens (optioneel):
- Eenvoudige styling volgens huisstijl (blauw / zakelijk / clean)
- Mogelijkheid tot opschalen naar split payments in toekomst
Aanpak:
- Snel een MVP opleveren zodat het platform getest kan worden met eerste gebruikers
- Heldere communicatie en tijdige oplevering
- Mogelijkheid tot onderhoud & updates na oplevering
Budget: open voor voorstel, graag een indicatie per uur of projectbasis
Tijdslijn: MVP live binnen 4-6 weken
Gevraagde Skills
Reacties
Hein
Ik ben een ervaren full stack developer, met veel ervaring JS, TypeScript, WordPress, PHP en software testen. Daarnaast heb ik ook als Scrum Master gewerkt.
Yassir
Ik ben een Senior Frontend / Full Stack Developer met meer dan 9 jaar ervaring in het bouwen van stabiele, schaalbare en gebruiksvriendelijke web- en mobiele applicaties. 💻 Specialisaties: Frontend development (React, Angular, TypeScript, JavaScript) Mobile apps (Ionic, React Native, Capacitor) E-commerce (Salesforce Commerce Cloud, WooCommerce, microservices) CI/CD, DevOps en cloud (AWS, Azure, Docker) 🎯 Waarom mij kiezen? Ik heb gewerkt voor zowel startups (Freterium, Y Combinator) als grote bedrijven (Bestseller, AKWA Group). Ik combineer technische diepgang met business focus, zodat klanten niet alleen een app krijgen die werkt, maar ook een product dat waarde oplevert. 📍 Beschikbaar: Direct 🌍 Werkzaam in Nederland en remote
Reageer op deze Opdracht
Over de Opdrachtgever