Delen
Bewaren

Social media specialist - Video content

Remote Geplaatst 23-07-2025 20x Bekeken

  • Categorie
    Design & Creative
  • Status
    Open
  • Soort Budget
    In overleg
  • Locatie
    Remote
  • Start
    Per direct
  • Verwachte Duur
    In Overleg

Opdracht Omschrijving

Beste Freelancer,

Voor onze socials ben ik op zoek naar iemand die short video content kan maken voor LinkedIn (iggend), Meta en TikTok (Staand). Ik ontvang graag reacties inclusief eerder werk, portfolio en prijzen per uur of per filmpje. Ik ben op zoek naar een allrounder die ook bijv. met drone kan filmen, stop-motion, timelapse of POV video's kan maken. Het gaat om een doorlopende opdracht.

Over ons:

Met meerdere vestigingen in Nederland, een groot team van medewerkers en een uitgebreid wagenpark met onder andere giekpompen, hoogbouwpompen, aanhangerpompen en menginstallaties voor celbeton, behoort het bedrijf tot de meest vooruitstrevende spelers binnen de branche. Wij zijn gespecilieerd in betonpompen en aanverwante prodcuten en diensten.Ben reuze benieuwd en hoor graag van je.

Dankjewel alvast! 

Reacties

Cedric

nog geen reviews
Brugge
€ 55,-

IT FULLSTACK & Filmmaking – Technologie en Storytelling  Ervaring in zowel platformontwikkeling als visuele contentcreatie.Combineert full-stack development, AI-integratie en automatisering met 3D-animatie, video en storytelling. Expertise: Webontwikkeling (PHP, MySQL, API’s, automatisering) WhatsApp API & AI-gestuurde intakeflows 3D-animatie, VFX & Unreal Engine Videoproductie, motion design & brand storytelling Scriptwriting voor bots, flows en video

Reageer op deze Opdracht

In overleg In overleg

Over de Opdrachtgever

Els
Open opdrachten - 1
nog geen reviews

onbekend
Email
8 uur geleden