Delen
Bewaren

Virtual Assistant (VA) – Fashion Webshop (Remote)

Remote Geplaatst 04-02-2026 15x Bekeken

  • Categorie
    Administratie & Support
  • Status
    Open
  • Soort Budget
    In overleg
  • Locatie
    Remote
  • Start
    Per direct
  • Verwachte Duur
    In Overleg

Opdracht Omschrijving

Voor onze groeiende fashion webshop zoeken we een proactieve Virtual Assistant die helpt met de dagelijkse operatie én meedenkt over groei. Jij zorgt dat de shop netjes draait: producten staan strak online, klanten krijgen snelle en fijne service, en achter de schermen loopt alles op rolletjes. Je houdt van structuur, hebt oog voor stijl en vindt het leuk om in e-commerce te werken.

Uren: 8–16 uur per week (opbouw mogelijk)Start: zo snel mogelijkLocatie: remote (NL)Type: freelance / zzp

Gevraagde Skills

Reacties

Natalie

nog geen reviews
Den Haag
€ 60,-

Ik help ondernemers die verdrinken in hun eigen succes én zorgorganisaties die hun kwaliteitsdocumentatie op orde moeten krijgen. Voor ondernemers doe ik operationele ondersteuning: je inbox van 100+ emails terugbrengen naar 5 echte prioriteiten, slimme AI-systemen bouwen met tools als ChatGPT en Make, en proactief signaleren voordat dingen misgaan. Voor zorgorganisaties schrijf ik kwaliteitshandboeken en procedures voor Wmo, Wkkgz en HKZ-certificering. Van startende organisaties tot voorbereiding op audits. Audit-proof documentatie die niet alleen op papier staat, maar ook echt werkt in de praktijk. Mijn achtergrond is divers: ik werk sinds augustus 2024 als kwaliteitsmedewerker, heb 12 jaar ervaring in de zorg (jeugdbescherming, welzijn) en ben gespecialiseerd in AI-automatisering.  Voor operationele ondersteuning werk ik het liefst via vaste retainers. Voor kwaliteitsdocumentatie werk ik projectmatig met een vaste prijs. Zit je vast in je administratie of heb je kwaliteitsdocumentatie nodig? Laten we sparren.

Karlijn

nog geen reviews
Utrecht
€ 55,-

Word jij gek van techniek, instellingen en ‘waar zit die knop’ stress?Dan ben ik jouw technische VA. Ik help ondernemers met het bouwen en optimaliseren van hun online systemen, zodat alles werkt zoals het hoort en jij je kunt focussen op je klant en je omzet. Waar je mij voor in kunt schakelen: Websites bouwen of aanpassen (WordPress + Elementor/Divi/Thrive) E-mailfunnels en automations inrichten (o.a. MailBlue/ActiveCampaign, MailerLite, Kajabi) Webinars opzetten + koppelingen (registratie, opvolgmails, bedankpagina’s) Technische checks & verbeterpunten (waar lekt je funnel / wat werkt niet) Edit-werk waar nodig (Loom, Canva, CapCut) Mijn manier van werken: gestructureerd, snel en duidelijk.Geen gedoe, geen half werk, maar gewoon: overzicht en uitvoering. Ik heb o.a. gewerkt met coaches en therapeuten (Human Design, orthomoleculair), een zorgopleider en andere dienstverleners. Werk je met een tool die ik nog niet ken? Geen probleem. Ik ben snel ingewerkt en pak het zelfstandig op. Wil je sparren over wat jij nodig hebt? Stuur me gerust een bericht.

marcello

nog geen reviews
Rotterdam
€ 35,-

Nederlandse freelancer (RHCSA-gecertificeerd) wonend in Thailand. Door lage kosten kan ik topkwaliteit leveren tegen scherpe tarieven (vanaf €20-€45/uur afhankelijk van klus). Flexibel, betrouwbaar en altijd bereikbaar. Mijn werktijden kan ik aanpassen naar de Nederlandse tijdzone indien daar behoefte naar is. WordPress, SEO, Web optimalisatie, Linux servers, DevOps

Reageer op deze Opdracht

In overleg In overleg

Over de Opdrachtgever

Mark
Open opdrachten - 1
nog geen reviews

onbekend
Email
nu actief